Makeup Revolution: najwyższa jakość w niskich cenach

Marka kosmetyków dekoracyjnych Makeup Revolution dokonała prawdziwej rewolucji w świecie dekoracyjnych produktów kosmetycznych w ostatnich latach. Specjalistom z Wielkiej Brytanii udało się zaproponować nowoczesne środki kosmetyczne o niezwykle dobrej jakości w niskich cenach. Dzięki tym kosmetykom precyzyjny i trwały makijaż dostępny jest teraz wszystkim paniom, niezależnie od ich finansowych możliwości.

Jak okazuje się, eksperci, pracujący dla tak młodej marki, zdążyli opracować ogromny asortyment artykułów do makijażu.  W chwili obecnej na rynku dostępne są między innymi produkty do ust, powiek, rzęs, brwi, zestawy do modelowania twarzy oraz akcesoria do makijażu.

Nowoczesne kosmetyki do makijażu oczu

Ogromną popularnością cieszą się palety cieni z marki Makeup Revolution, ponieważ prezentują one bardzo dużo odcieni, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Niektóre zestawy cieni do powiek zawierają aż 32 wariacje kolorystyczne, a cena tych produktów jest o wiele niższa od średniej ceny tego typu towaru na rynku. Można tu znaleźć kolory do codziennego makijażu, a także warianty do niepowtarzalnych kreacji na wyjątkowe okazje. Wszystkie cienie wyróżniają się trwałością oraz wygodą stosowania.

W asortymencie produktów do makijażu oczu także znajdują się kredki, tusze, bazy pod cienie oraz eyelinery.

Bogactwo kolorów kosmetyków dekoracyjnych do ust

Bez wątpienia, ofertę produktów do makijażu ust marki Makeup Revolution można nazwać unikatową. Poza klasycznymi kolorami, które są najczęściej wybierane przez panie, specjaliści opracowali zupełnie unikatowe odcienia do stylizacji w stylu retro. Między innymi, wśród szminek, oferowanych przez tę markę, można znaleźć odcienia granatu, grafitu oraz ciemnego fioletu.

Do tego, w asortymencie dostępne są pomadki, nadające różne efekty, na przykład, teksturę matową albo połysk metaliczny. Brytyjska marka również oferuje kredki do ust, lakiery do ust, pomadki w płynie, błyszczyki oraz wyjątkowe produkty do pielęgnacji.

Zestawy do konturowania twarzy

Makeup Revolution jest jedną z tych marek, które dały każdej kobiecie możliwość wykonywania profesjonalnego makijażu we własnym domu. Między innymi tak popularny zabieg, jak konturowanie twarzy, teraz jest jak najbardziej dostępny każdej osobie dzięki bogatym paletom różu, brązu oraz pudrów do twarzy.

Dzięki tym kosmetykom dekoracyjnym można z łatwością ukryć wszystkie niedoskonałości twarzy i podkreślić jej atuty.

Niepowtarzalne akcesoria do makijażu

Oczywiście, wykonanie profesjonalnego makijażu wymaga odpowiednich narzędzi, takich jak gąbki, pędzle oraz szczotki. Makeup Revolution proponuje zarówno pojedyncze akcesoria, jak i zestawy w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych materiałów, które zapewniają delikatne i komfortowe nakładanie środka dekoracyjnego na skórę twarzy. Każdy rodzaj pędzelka został opracowany z myślą o konkretnym kosmetyku, a więc, w ofercie można znaleźć specjalne odmiany do pudru, kremu tonalnego, różu oraz innych produktów.

Powyżej zostały opisane tylko niektóre z najbardziej popularnych artykułów, oferowanych przez MakeupRevolutionNabyć te produkty można między innymi za pomocą znanych polskich sklepów internetowych, na przykład na stronie https://drogeria.pl/firm-pol-1443275895-Makeup-Revolution.html. Tu można znaleźć bogaty wybór towarów tej młodej i popularnej marki kosmetyków dekoracyjnych w bardzo przystępnych cenach. Poza tym, produkty tego producenta są regularnie objęte promocją.

O kosmetykach w Polsce

Medical beauty
Cześć usługobiorców branży beauty ze względu na swoje możliwości, oczekiwania czy po prostu wskazania, wynikające z potrzeb skóry, rezygnuje z długoterminowych kosmetologicznych terapii pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych na rzecz procedur inwazyjnych, medycznych (medical beauty) – choć obarczonych większym ryzykiem powikłań – dających szybkie i trwałe efekty. Zabiegi te są udoskonalane i coraz bardziej dostępne dla odbiorców rynku beauty.

Drugim odłamem tego trendu jest medykalizacja kosmetologicznej części branżyktóra postępuje od kilku lat, powodując, że zabiegi przebiegające z przerwaniem ciągłości naskórka, o większej inwazyjności (ingerencji w tkankę) niż te tradycyjne, wykonywane są przez nie-lekarzy (np. karboksyterapia, mezoterapia mikroigłowa, zabiegi laserowe). Z powodu braku jednoznacznych regulacji prawnych, co do zakresu kompetencji poszczególnych grup zawodowych związanych z upiększaniem ciała i mimo trwającej na ten temat dyskusji w szeroko pojętej branży beauty, trend ten w estetologii kosmetologicznej rozwija się bardzo dynamicznie.

Natural, eco i vege beauty
Do końca XIX w. receptury kosmetyczne oparte były głównie o przetwory roślinne, jednak z czasem zaczęły być sukcesywnie zastępowane związkami otrzymywanymi na drodze syntezy. Argumentami przemawiającymi za słusznością stosowania w kosmetologii na szeroką skalę substancji syntetycznych było ich wybiórcze działanie i duża skuteczność. W połowie lat pięćdziesiątych pojawiły się pierwsze sygnały ostrzegawcze, co do stosowania syntetycznych komponentów w kosmetykach. Powróciła wówczas moda na zioła i produkty otrzymywane w wyniku ich przetwórstwa. W estetologii kosmetologicznej natura i ekologia króluje od dawna, jednak wydaje się, że tzw. trend natural czy eco beauty w kolejnych latach nadal będzie ekspansywnie rozwijał się w branży. W pielęgnacji część estetologów bezwzględnie swój wzrok kieruje w kierunku zabiegów nieinwazyjnych opartych o naturalne, ekologiczne, a nawet wegańskie składniki aktywne.

Dlatego mówiąc o trendach w branży beauty, zdecydowanie warto wspomnieć o vege beauty – prężnie rozwijającym się w Polsce niszowym (jak dotychczas) obszarze, który staje się coraz bardziej popularny. Zdaniem wielu osób fenomen tego zjawiska wynika głównie z ciągle rosnącej świadomości społecznej tego, z jakich substancji korzystają wielkie koncerny kosmetyczne i jakich nadużyć się dopuszczają przy ich produkcji. Weganizm to coraz powszechniej preferowany styl życia eliminujący produkty pochodzenia zwierzęcego nie tylko z diety, ale również ze wszystkich innych aspektów życia, łącznie z dbałością o ciało.

Producenci kosmetyków podchwycili ten nowy trend, czego efektem jest obecność na rynku pro-ekologicznych i pro-zwierzęcych wegańskich produktów (zarówno do pielęgnacji, jak i upiększania), które nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, ani niektórych roślinnych, pozyskiwanych w sposób przysparzający zwierzętom cierpienia albo stwarzających zagrożenie dla ekosystemu, składniki te nie mogą być również testowane na zwierzętach. Rynek kosmetyczny szybko odpowiedział na potrzeby wegan poprzez włączenie do swojej oferty specjalnych, pojedynczych produktów kosmetycznych a nawet całych linii detalicznych i profesjonalnych.

W estetologii medycznej natural beauty to trend polegający na dążeniu do uzyskania naturalnego efektu poprzez regularne mało inwazyjne zabiegi, np. z użyciem lasera frakcyjnego czy mezoterapii igłowej. Unika się także nienaturalnego efektu maski, nadmiernie uwydatnionych ust, policzków czy piersi.

Branża beauty rozumie, że stan zdrowia ma odzwierciedlenie w dynamice starzenia się i wyglądzie skóry, dlatego też, aby spowodować spowolnienie i bardziej łaskawe dla organizmu starzenie, należy podejmować działania anti-aging w odniesieniu do całego organizmu od momentu, kiedy proces ten rozpoczyna się, a nawet wcześniej – często mówi się, że zdrowe starzenia zaczyna się w dzieciństwie! Anti-aging to zatem pierwszy krok na drodze ku healthy aging – zdrowemu starzeniu się. Rozwój branży beauty zarówno w obszarze estetologii medycznej, jak i kosmetologii wskazuje, że kierunki rozwoju global anti-aging oraz healthy aging mogą znaleźć trwałe miejsce w programach terapeutycznych specjalistów estetologów.

Inwazyjność i technologia oraz ekologia i naturalność – różne drogi walki ze starzeniem
Aktualne trendy w branży beauty można rozpatrywać biorąc pod uwagę także inne kryterium – rodzaj metod i narzędzi używanych w terapiach przeciwstarzeniowych, pielęgnacyjnych i upiększających. Tu zauważyć można dwukierunkowy rozwój branży. Z jednej strony rozwija się estetologia naturalna, oparta o ekologiczne, organiczne składniki aktywne, masaż, hydro- , balneo- czy krioterapię, z drugiej w działaniach estetycznych sięga się po bardzo zaawansowane biotechnologicznie, aparaturowe oraz medycznie zabiegi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *